Zaffiro

290 L

Category:

Description

Laresi i rrobave Zafiro vepron mbi njolla duke lene nje arome te thelle pastertie.I përshtatshëm për rroba të bardha dhe ngjyra.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zaffiro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *