Multiuso con AMMONIACA

220 L

Description

Detergjenti shumeperdorimesh me amoniak eshte ideal per te pastruar dhe higjienizuar cfaredolloj siperfaqeje, xhamat, pianurat, siperfaqe te forta, hidrosanitare, dysheme, tapiceri dhe mokete.

Ka arome te kendshme lavandule.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multiuso con AMMONIACA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *