Giardino dei sensi Aromatherapy

Category:

Description

Zbutësi i rrobave Giardino dei Sensi, me aromën e tij relaksuese dhe qetësuese, është ideal për të zbutur veshjen tuaj të preferuar. Cilësia e lartë e esencave të përdorura garanton një qëndrueshmëri të zgjatur të aromes edhe pas hekurosjes.

Perdorimi: 70 ml per larje   

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Giardino dei sensi Aromatherapy”

Your email address will not be published. Required fields are marked *