Candeggina Gel

250 L

Category:

Description

Xheli zbardhues dezinfekton dhe pastron të gjitha sipërfaqet e shtëpisë tuaj për një pastrim të shkëlqyeshëm dhe të sigurt. Mund të përdoret si i pastër ashtu edhe i holluar per dyshemene dhe siperfaqet e forta. Fale perberjes se Sodes nuk le eren e forte qe ju bezdis tek hundet dhe syte pas perdorimit. Sugjerohet te perdoret ne ambiente ku ka njolla te forta dhe WC.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Candeggina Gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *